| ubhgyfytddtfhfgdf a întrebat:

ma doare burta din cauza ca mai intai am mancat chips-uri VIVA CHIPS dar mai este un pic in punga. Iar mai tarziu am baut coca-cola si acum ma doare burta ce trebuie sa fac este din cauza sucului sau din cauza de la chips-uri.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| ariamont a răspuns:

Clar, de la ambele. Mananca mancare gatita, ceva consistent, o sa te simti mai bine.

| ubhgyfytddtfhfgdf explică (pentru ariamont):

Nu prea pot sa mai mananc mi se face greata cand simt miros de mancare

| ஐفيDeeaفيஐ a răspuns:

Dar asta nu inseamna sa mananci chips-uri si sa bei coca-cola daca nu iti place mancarea
Mai bine ai vorbi asta cu mama ta. Cati ani ai?

| ubhgyfytddtfhfgdf explică (pentru ஐفيDeeaفيஐ):

14 ani si nu-i zic ca ma doare burta altfel o sa-mi zica "vezi ce iti face coca-cola ca am avut dreptate..."

| ஐفيDeeaفيஐ a răspuns (pentru ubhgyfytddtfhfgdf):

Dar mai bine ii spui sa iti gateasca ceva consistenta ca altfel din astea patesti

| ariamont a răspuns (pentru ubhgyfytddtfhfgdf):

Mananca ce mancare gatita ai in casa. Si daca nu poti, cum zici tu, macar incearca.

| IoanaJoe a răspuns:

Bea un ceai si inceraca sa nu iti mai "otravesti" organismul cu toate prostiile. happy