| Didi908 a întrebat:

Ma dor costele dar jos nu sus pe la plamani pe acolo jos si ma doare si burta daca ma apas. ma doare de marti de cand am avut sportul sa fi facut oare febra musculara?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| fosnet a răspuns:

Fara indoiala! Fa miscare in mod regulat si nu vei mai avea probleme, campioano! happy

1 răspuns:
| AuDreY a răspuns:

Cel mai probabil ai febra musculara, dar se poate sa fi dormit pe burta sau sa fi cazut si de asta sa te doara.