| crystina244 a întrebat:

nu știu care dintre voi ați văzut...Dar sunt niște " organe" de plastic care se folosesc de obicei la facultatea de medicina pt a le studia mai ușor, apar și la tv. Unde le pot găsi? Pe ce site? Și cum se numesc? Dau fundițe pt cel mai util răspuns

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

Vezi mai jos:
http://www.materialedidactice.ro/categorie-produs/bilogie/modele-anatomie/
Poti cautasi alte surse online.

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Acele organe de platic sunt materiale didactice, facute special pentru scoala, facultatea de medicina, spitale, universitati si nu se gasesc de cumparat la liber!

| PeFuga a răspuns:

Incearca la magazinele de tehnica medicala happy