| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva un site sau ceva unde as putea gasi o lista cu tote facultatile / universitatile din Cluj Napoca si ce pot studia acolo?
Asa in mare stiu destul de multe, dar as vrea sa le vad pe toate si sa pot compara toate optiunile. La anul merg acolo la medicina, si totusi daca nu intu as vrea sa stiu toate celelalte optiuni din care pot alege (nu vreau sa merg altundeva in afara de Cluj) Multumesc mult! happy

2 răspunsuri:
| condreavaly a răspuns:

Draga domnule viitor stundent. sa stii ca google nu s-a format degeaba. dar e mai usor sa caute altul pentru tine. dai un search pe goagal

Răspuns utilizator avertizat