| Z4 a întrebat:

o intrebare...Am rubeola...
am voie sa: fac dus....baie...sa ma spallaughing?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| R0co3 a răspuns:

Trebuie sa intrebi medicul... Daca e forma agravata nu daca nu e da poti

4 răspunsuri:
| ThePoet a răspuns:

In momentul de fata si eu sunt in a 3-a zi de rubeola si nu am voie sa ma spal.

Răspuns utilizator avertizat
| Melinda1219 a răspuns:

Din cate stiu eu nu ai voie sa te speli

| alynaaa a răspuns:

S eu am avut de curand rubeola si a 3-a zii am facut dus ...deoarece am avut primele 3 zile febra maree