| GwenS a întrebat:

Hey TPUlove struckfunditaa: va rrog mmulllt sa ma ajutati : de o vreme mi-au aparut cativa nigei.as vrea sa scap de ei dar nu stiu cum. mi s-a spus ca de la sare dispar. dar degeaba -am >incercat-nu o functionatsad. chiar vreau sa scap de eisad

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| •.•°..::paffy::..•.•° a răspuns:

In luna aprilie-mai e o planta care se numeste rostopasca o rupi si lichidul ala care iese din ea il pui pe neg de 3 ori pe zi pana dispare negul

1 răspuns:
| cici a răspuns:

Eu am incercat multe dar nu a mers. mi-au disparut dupa ce am facut baie tot corpul in ziua de boboteaza.se spune ca atunci se boteaza toate apele si sunt vindecatoare.sau poate in ziua de izvorul tamaduirii.incearca si la farmacie ceva care ingheata negul