| MădălinaDinu a întrebat:

Hey, urgent, am nevoie de pareri! De mult timp ( de cand sunt nascuta [cred] ) am o alunita mare si iesita din piele pe spate ( e normal stiu ). Faza e ca aceasta alunita este exact in partea unde imi vine incheietura de la sutien. e posibil sa se rupa pur si simplu pentru ca mi se misca bata de la sutien pentru ca fac anumite miscari? Azi dimineata m-am gadit la asta si mi-am pus un plasture pe alunita ca sa fiu sigura sad. dau funda!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna
consulta un dermatolog ca nu cumva plasturele sa dauneze si mai rau alunitei.
O zi buna.