| Lorraine a întrebat:

Hey...vreau si eu sa slabesc...dar nu stiu cum sa fac. In ultimele zile, am cam pus pe mine, si mi-e rusine de mine. vreau neaparat sa slabesc. Cum as putea face?:*

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| EmilyCollins a răspuns:

Ai nevoie de un regim adica: 3 zile mananci numai legume si fructe, urmatoarele 3 zile doar lactate, si urmatoarele 3, carne. tine minte,nu este prea sanatos si vei lua la loc dublu,daca nu vei avea un regim echilibrat.fa mult sport, mananca sanatos, scoate dulciurile si painea.Dar nu uita nu merita sa te infometezi, poti face gastrita sau mai rau, ulcer funda?

3 răspunsuri:
| papusica987 a răspuns:

Mananca mai putin si evita grasimile.
fa exercitii, alearga, mergi mult pe jos.

| otylyaotty a răspuns:

Inlocuieste mancarea cu fructe, legume si ceva supe. Mananca doar asta in fiecare zi, o sa slabesti cu siguranta. Eu asa fac.

| Rau1Alberto a răspuns:

Cumparati L-Carnitin : http://www.protein-vitamin.hu/......in-hu.jpg. Ial inainte de antrenament cu 30m. Te va face sa slabesti si iti va da energie pentru alergare, Eu il folosesc de o saptamana, si da roade. Fiola costa 4 lei, ori iti poti lua o cutie care costa in jur de 95 lei. Intereseazate pe internet de L-Carnitine Ampule 2000mg si du-te la alergt, dar mult! Succes