| Nastase_Cristina_1994 a întrebat:

Vreau sa slabesc minim 10 kg luna asta neaparat, cum as putea? Ce dieata imi recomandati? FUNDA! big grin

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ce să facă într-o lună de zile? Mimin 10 kilograme? Visezi!
Ce greutate/înălțime/vârstă ai?
Cum de ai pus așa de mult pe tine?
Învață să mănânci, combină corect alimentele și practică un sport de masă/exerciții fizice zilnice pentru arderea caloriilor.
http://calorii.oneden.com/
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Nici o dieta nu-ti recomand!
Lasa dietele! Iti fac mai mult rau decat bine.
Iti spun ca daca tu incerci sa mananci cat mai sanatos,eliminand prajelile, grasimile, dulciurile, bauturile acidulate in exces si vei face miscare zilnic, vei avea de castigat.
Te pup!

| Biancays a răspuns:

Incearc-o pe cea Dunkan, la mine a mers de minunewinking

| AlecsandraAle a răspuns:

Mananca mai sanatos, fruncte, legume, mancaruri usoare, fara grasimi si este bine sa alergi dimineata sau seara, este recomandat si pentru imbunatatirea sanatatii corpului happy

| Claudia389 a răspuns:

Cea mai sanatoasa este cea in care nu mananci paine, dulciuri, prajeli, fast food, etc...La mine da roade.AAA si practica un sport!