Întrebare recomandată | Anndi98 a întrebat:

Hi!happy Am o intrebare: De o luna si ceva, ma tot doare incheietura de la mana dreapta, dar nu stiu de ce. M`am dat cu BenGay, Puterea ursului si cu Gheara Drac***i dar nu imi trece. Ce pot sa fac, sa scap de durere?:dhappy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| doctoressa a răspuns:

Buna! Ar fi bine sa mergi la un medic reumatolog pentru investigatii. Multa sanatate!

| ana75 a răspuns:

Mergi sa iti faci o radiografie

| Rush a răspuns:

Fastum Gel si Voltaren sunt cele mai bune, bengay si alea nu stiu cat de bune sunt...

| claudia_9559 a răspuns:

Inceraca sa-ti faci niste analize la singe sau sa mergi la un reumatolog

| Чернобыль a răspuns:

Puterea Ursului.rolling on the floor
FASTUM GEL.

| Andrei4003 a răspuns:

Poti sa te dai cu Fastum gel sau Voltaren si sa masezi usor! cred ca ti ai fortat mana un timp indelungat. happy

| barabi12 a răspuns:

Poti folosi Magic Roll care ia durerea rapid citeste aici: http://www.krauter-shop.com/......imediat-15