| SunnyFlame a întrebat:

am nevoie urgent de ajutor. dupa cum stiti e vara ...si vreau sa ma recesc tongue in maxim 2 zile 3. motivu nu conteaza. daca puteti sa ma ajutati cu ceva sau macar o raguseala! n-am nevoie de pareri ca nu trebuie sau dc sa fac asa ceva etc. daca vreti sa ma ajutati bine daca nu asta e. dau fundii love strucksi vot

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| TommyMiller a răspuns:

Mananca vreo doua trei caserole de inghetata si apoi canta vreo doua ore cat te tin puterile O sole mi-a! pot apare si efecte secundare, deci ai grija!

3 răspunsuri:
| Buii a răspuns:

Fa baie cu apa rece si lasati parul ud, noaptea daca stai la casa iesi afara cu parul ud acolo vreo jumatate de ora o ora, seara adica pe la ora 11-12 cand e mai friguletz sau la bloc iesi in balcon ca in fata blocului te vede lumea asa crede ca ai innebunit happy
fundabatting eyelashes

| kaylla a răspuns:

Da o tura de tern de fotbal si apoi bea niste apa rece daca se poate si cu gheata, eventual mananca si o inghetata doua si sigur o sa racesti!happy daca totusi vrei sa ai si febra mananca o bucatica de creta.

| PuFFuLiKi_7860 a răspuns:

Pai mananca praf de creta sa ai febra si bea apa rece ca gheata cand esti infierbantata... Funda?