| Bitzy a întrebat:

As avea si eu nevoie de ajutor! Va rog! As vrea sa ma ajutati nu sa ma criticati cum unii au facut la alte intrebari! As avea si eu nevoie de o scrisoare catre vacantta de vara! Puteti da un site ceva, nu conteaza e urgent! Multumesc tuturor raspunsurilor si tuturor care s-au obosit sa raspunda! Pentru cel mai bun raspuns ofer fundita! Dar stiu ca voi, adevaratii membti TPU nu va lasati influentati de funda! Multumesc mult!

2 răspunsuri:
| anad a răspuns:

La http://pui-de-compuneri.blogspot.com/search/label/vacanţă gasesti o compunere despre ce poti face in vacanta si ai putea-o transforma intr-un dialog cu vacanta in care sa-i multumesti pentru ce ti-a oferit.Succes!

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Daca doamna invatatoare te-a pus sa o scrii, fa asa: ia o coala A4 alba, un stilou cu cerneala albastra si scrie pe primul rand sus, la doua degete de marigne: "S-o faca mama ta!".
Asa am luat eu primul insuficient cu care ma mandresc si azi, desi-s premiant la liceu. big grin