| Skrillex9000 a întrebat:

Hi TPU! As dori si eu un sampon sa ma spal pe cap, da sa nu fac matreata si sa am parul asa moale si misto :X va rog eu stiti vreo unu? FUNDA pentru samponul care nu face matreata laughing.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Madayna a răspuns:

Head & Shoulders Cool Menthol

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Lol si dai funda dupa ce le incerci pe toate?

Eu folosesc Nivea for Man, ala mentolat si chiar nu am deloc matreata

| Cristi19 a răspuns:

Http://www.headandshoulders.ro/ro-RO/ingrijire-pentru-matreata.jspx fa testul asta si o sa vezi ce-ti recomanda ei

| sebykz a răspuns:

Cele mai bune, dupa parerea mea, raman Garnier fruit si Head&Shoulder.
Nu incerca Wash&Go, e foarte prost!

| Catalin-Ovidiu_Scutariu_1974 a răspuns:

Eu folosesc Clear si isi face treaba foarte bine, depinde si de scalpul fiecaruia, nu intodeauna ceea se potriveste pentru unul are efect si pentru altul.

| Podemos635 a răspuns:

Wash&go...e foarte bun

| sebykz a răspuns (pentru Podemos635):

Nu prea cred.

| AlecsandraEmanuella a răspuns:

Incearca samponul de la Syoss [ repair ], sau Garnier Fructis!