| EvangelineDS a întrebat:

Hi TPU de la un timp incep sa tusesc foarte tare nu pot sta vreo 2 min. fara sa tucesc dar partea rea e ca ma ustura si unpic gatul
ce ar trebui sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| DjBl3ndar a răspuns:

Ia in fiecrare dimineata cate o lingura de miere. Sau daca nu, mai bine de duci la un doctor sau la doctorul de familie. Sper ca te-am ajutat. Bafta!

| Broadband a răspuns:

Fumezi cumva?
aia cred ca e cauza

| ZiZix a răspuns:

Buna.cred ca ar trebui sa mergi la un medic.sa-ti faca un control.dar nu-ti face griji.niste sirop sau pastile vor rezolva problema ta.

apropo.cumva esti fan tokio hotel? si eu.sunt super fan. iubesc formatia asta. daca veri sa vorbim id meu madyangy.

| ireene a răspuns:

Mai intai consulta un medic. Daca nu stie ce ai ia bioparox fiindca maicalmeaza gatul.

| Da3mon a răspuns:

Ar trebui sa te duci la doctor. Cel mai probabil iti va recomanda ceva folositor. Insanatosire grabnica!