| dyddyyyx18 a întrebat:

Http://www.faraochelari.info/
a incercat cineva? functioneaza!?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Corina a răspuns:

De obicei, aceste site-uri cu asa zise tratamente miraculoase, unde se vorbeste fff multe despre beneficiile pe care le poti avea depe urma lor, sunt niste minciuni. Am gasit multe alte site-uri asemanatoare, cu tratamente uimitoare, pentru diverse boli incurabile, cum ar fi cancerul, dar pe care nici macar nu indraznesc sa le incerc, caci stiu din start ca sunt niste inselatorii. Daca s-ar fi descoperit intr-adevar vreau medicament pentru cancer, de ex, in primul rand ar fi fost mediatizat, apoi ar fi aparut in farmacii, dar asa... Apar tot felul de sarlatani, de asa-zisi vindecatori, care nu stiu cum sa mai pacaleasca lumea pentru a se imbogati. Deci, sfatul meu sincer este sa nu crezi in asa ceva. Si pentru a te convinge, poti intreba un medic specialist oftalmolog, care te poate lamuri 100%.

4 răspunsuri:
| ღ♥•º°mariposa°º•♥ღ a răspuns:

Nu am incercat dar nu cred ca functioneaza.am vazut mai multe,, tratamente,, sa le numesc asa de pe site-uri asemanatoare si sunt niste prostii.nu functioneaza. Dar acum astept opinia unei pers care a incercat.

| ary a răspuns:

Iti prezinta niste exercitii apoi trebuie sa cumperi cartea: "Programul Pentru Imbunatatirea Vederii".

| ExpertHost a răspuns:

Pare sa fie o minciuna copiata din stilul american. Cu siguranta vei primi link download un pdf sau. doc si intr-un caz fericit, un CD de banii astia. Cele mai bune sfaturi ti le poate da cineva care chiar se pricepe (medic) si nu un tutorial de pe net.
- parerea mea -

| AngellSthefan a răspuns:

Functioneaza.