| SecretKiss a întrebat:

Http://www.ptroa.co.il/petition/ nu va uitati cei slabi de inima!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Infiorator, nu am crezut ca se poate intampla asa ceva! Chinezii insa, sunt niste oameni extrem de cruzi, iar printre specialitatile lor culinare se numara supa de fetus uman. http://www.click.ro/pe_glob/ciudatenii/supa-fetus_0_834516600.html.

Abh
| Abh a răspuns:

Si ne mai miram ca ne bate Dumnezeu!

Apache
| Apache a răspuns:

Am semnat-o!
si ii indemn si pe altii sa o faca!
oameni retardati ...cu ce au gresit ma animalele alea?

| PhaseMorphXR a răspuns:

Ganditi-va ca extrasele din acel videoclip sunt din cele mai... "putin socante" ca sa spun asa. Nu si-au permis ei sa includa in campania lor imagini cu cele mai cutremuratoare "peisaje" din ceea ce se intampla in China sau Canada sau Feroe etc. Internetul insa nu ascunde nimic. E tulburator. Prima data esti pur si simplu traumatizat pentru cateva zile, a doua oara devii foarte deprimat, a 3 a oara esti revoltat si inca nu poti cuprinde cu adevarat ce vezi, a 4 a oara realizezi fenomenul ca pe ceva real, a 5 a oara esti furios si determinat sa schimbi ceva, a 6 a oara devii desensibilizat/neafectat emotional, a 7 a oara esti complet imun si poti confrunta fenomenul, la modul rational, ca pe ceva palpabil si real, facand parte din aceasta minunata lume... vorba lui L. Armstrong, "What a Wonderful World".

| andrei95 a răspuns:

Nu mai poti spune nimic dupa ce vezi acolo nu degeaba se spune ca omul e cea mai periculoasa fiinta... oameni fara inima...ar trebui sa li se faca si lor asta sa vada cum se simteau animalele

| KungFuFighting a răspuns:

Astia ar merita sa fie torturati zi si nopate pana la moarte... exact cum le faceau si animalelor!