| SecretKiss a întrebat:

Http://www.ptroa.co.il/petition/ nu va uitati cei slabi de inima!:((

8 răspunsuri:
| CristineDelaruss a răspuns:

crying((( Saracii
deci plangcrying(

| Deeaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Doamne fereste ar trebui sa fie omorati sa fie calcati in picioare sa nu mai traiasca pe pamant doamne ce miau vazut ochii :O:O:O:O

Răspuns utilizator avertizat
| EmyliaSustineCampaniaTPUrevive a răspuns:

Cat de tristcrying.nu imi dau seama cum unii oameni pot tortura astfel animalele.dar se pare ca multi nu au suflet.sad

| bibyyy143 a răspuns:

Oo mama ce m-am speriat! laughing))))

| Xpert a răspuns:

Am semnat

| PykyPyky a răspuns:

De ce fac asa ceva?

| dan93nba a răspuns:

Am semnato si chiar m-a impresionat mai ales catelul caruia i sa luat pielea de pe el.Ar trebuii sa fie bagati la inchisoare pe viata pentru ca pentru astfel de oameni moartea e prea usoara.