| IonutSony a întrebat:

Iau nebilet de 5 ani, recent mi-a fost adăugat ritmonorm care nu este neapărat de puls, mai mult de ritmul inimii. Se mai întâmplă câteodată sa am pulsul 80-85.Vi se pare ceva în neregula?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu inteleg de ce ai lua medicamente pentru diminuarea frecventei cardiace(a pulsului), daca tu ai pulsul 80-85 de batai pe minut?

3 răspunsuri:
| Donsavas a răspuns:

Mergi mai des la control.

| alina2k18 a răspuns:

Esti hipertensiv sau de ce iei acele medicamente?

| Goete a răspuns:

Mie nu mi se pare nimic in neregula?