| dnzzzzzzzzzzzzzzz a întrebat:

Ieri am descoperit in picior o chestie ciudata.In zona tibiei,sub piele,se afla ceva care seamana cu o bila,un bb ceva happy nu ma doare si nu ma deranjeaza,am descoperit-o random, si faza e ca eu o pot deplasa sub piele.Nu,nu este capusa, e ceva tare. Poate fi un vas de sange coagulat? Ce credeti ca este?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Alexandru250201 a răspuns:

Mai bine du-te la medic sa stii sigur ce ai

| sabinaca a răspuns:

Iti recomand o vizita la doctor, poate fi de la lipoma la orice altceva.

| andiromanul a răspuns:

Gigele,tu esti?