| Hiruta_Filip_1996 a întrebat:

Ieri am fost la ORL si mi-a scos dopurile de ceara din urechi iar acum am urechea stanga infundata, ce sa fac, este normal?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Daca nu se desfunda pana maine, mergi inapoi la medicul care ti a desfundat urechile!
Poate mai ai si vreo inflamatie.

| darrio2007 a răspuns:

Inseamna ca urechea stanga nu ti-a curatat-o cum trebuie.

| sierra1 a răspuns:

E clar că dacă nu-și revine (urechea) e de dorit să mai vizitezi odată ORL-istul

-- sărbători frumoase --
(cu urechile desfundate)