| monutza90 a întrebat:

Ieri am observat ca deasupra sanului drept mi-a iesit ceva,o umflatura, tare si la atingere nu ma doare.Nu am facut niciodata un control la sani, unde ma pot duce? La ginecologul meu daca merg imi poate face un control? Vreau sa ma duc cat mai repede!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| d3men7zel a răspuns:

Ar fi cel mai bine sa mergi la medic.o prietena de-a mea a patit asa si avea cancer la san mergi cat mai repede la medic, funda?

3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

ÎNTÂI mergi la medicul de familie şi, dacă consideră necesar, îţi dă o Trimitere la medicul specialist pentru control şi radiografie mamară.

Toate cele bune.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
E cel mai bine sa mergi la ginecolog.
Te pup!

| 24Maria a răspuns:

Da,te poti duce la el. Cu siguranta te va sfatuii cel mai bine ce sa faci.