| Anonimus1234456 a întrebat:

Ieri am purtat o pereche de chiloți strâmtă, iar cand am ajuns acasa am simțit o durere la testiculul drept dar doar la atingere si intr-un anumit punct, de dimineața nu aveam acea durere si nici nu am suferit vreo lovitura, e de la chiloți?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| BunaZiuaMerio a răspuns:

Iti trece.Ma gandesc ca trece mt mai rapid durerea provocata de niste chiloti strambi decat durerea provocata de un sut intre testicule.

1 răspuns:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Posibil.
"Chiloţii mulaţi. Chiar dacă vă pot scoate în evidenţă anumite…trăsături, aceştia pot provoca dureri la nivelul testiculelor"
Citeste:
http://www.revistateo.ro/stirile/barbati-atentie-la-chiloti-33081/

Renunță la ei, poartă ceva lejer.