| anonim_4396 a întrebat:

Ieri dimineata credeam ca imi venise ciclul [pentru prima data] pentru ca aveam putin sange... Insa pe toata durata zilei de ieri nu a mai venit de loc, nici in noaptea precedenta si nici astazi. :-s A fost ciclul menstrual sau o simpla scurgere? :S Multumesc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Farcas a răspuns:

A fost un,, avertisment,, ca in curand vei avea menstruatie.

| dianka_4861 a răspuns:

Niciodata nu este o simpla scurgere de ezemplu eu am avut pentru prima data o scurgere intr-o zi de mai2007 si apoi sa oprit o singura data si atat... apoi am avut in decembrie 2008 si de atunci a continuat in fiecare luna...nu iti face probleme totul ete OK cel mai bine este sa vb cu mama ta despre asta... te pup mult succes