| alina_7576 a întrebat:

Daca intr-o diminata observi ca ti-a curs putin sange in noaptea precedenta insa in ziua aceea, noaptea si ziua urmatoare nu se mai intampla nimic .inseamna ca ti-a venit ciclul sau pur si simplu e o reactie a corpului. [ma refer in cazul in care iti astepti pentru prima data mesntruatia straight face].

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Probabil e o sangerare din lunile inaintea primei menstruatii. Nu e chiar o menstruatie dar e foarte asemanatoare. Probabil in lunile urmatoare iti va veni cu adevarat menstruatia.

2 răspunsuri:
| RamonaMn a răspuns:

In curand o sa-ti vina. Vorbeste cu mama ta si informeaza-te despre tot ca sa fii pregatita. Succes!

| denisa0906 a răspuns:

Nu te ingrijora este posibil sa fie menstruatia :X pregateste`te pentru urmatoarele zile :X iti spun asa doar pentru ca ar fi posibil sa sa reintoark :X