| Constantinescu_Mirela_1958 a întrebat:

Ieri m-a intepat o albina in cap! Astazi s-a extins umflatura pana la ochi! Ce pot face?
Nu sunt alergica!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

O compresa cu apa rece in zona respectiva ar scadea umflatura.
Dar cel mai bine este sa mergi la spital.

| RobertMoon a răspuns:

Te duci la spital la camera de garda, ei sigur știu ce să îți facă, daca vrei sa ramai așa și nu te deranjează așteaptă pe TPU sfaturi

| Miri983 a răspuns:

Te duci neaparat la spital! Ce poți face?