| Ciobescu_Ionut_1996 a întrebat:

Țigara electronică fara nicotina provoacă apa la plămâni?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Anonimaams a răspuns:

Nu. Și eu sunt fumătoare, și iti zic sincer, ca toate electronicele sau iqos/glo îs mult mai nocive pe termen lung, decât țigările normale. Având in vedere ca intrebi de o tigara electronica fără nicotina, presupun ca ești nefumător, ceea ce înseamnă ca oricum nu vei fuma foarte mult din ea, asa ca atâta timp cât o utilizezi cu o anumită măsura, nu pățești nimic

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Țigara electronică fara nicotina nu provoacă apa la plămâni dar provoaca boli grave de plamani si cancerul de plamani.
America deja a interzis tigara electronica, din cauza zecilor de morti provocate de fumatul chimicalelor.

| Bizon95 a răspuns:

Ca, aburul sa se transforme in apa ar trebui sa se condenseze, ori la o singura respiratie, NU are timp
asa ca NU, NU provoaca

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Apa la plămâni nu e într-adevăr apa. E o afectiune ce are cu totul alt sens. Nu provoacă, a avut var miu vape vreo 6 luni si n a pățit nimic