| Fagaras_Robert_1974 a întrebat:

de la tigara electronica fara nicotina sau cu putinanicotina, 0.6, 0.8-0.9 de pot ingălbeni dintii? Faci apa la plamani de la lichidul fara nicotina? Dar cu nicotina? Se pot pune puncte negre pe plamani de la lichidul fara nicotina? Dar cu nicotina
Vreau raspunsuri detaliate
Dau funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Fagaras_Robert_1974 explică:

Am aparat dentar, pote sa isi dea seama doctorul stomatolog ca fumez electorinica sau poate dauna mai mult aparatului sau dintilor?

| AndyR0ZZZ a răspuns:

Studiile au dovedit ca tigarile electronice sunt mult mai toxice si daunatoare organismului uman decat tigarile normale! Stiu ca tigarile electonice nu iti ingalbenesc dintii asa repede ca tigarile normale, dar in schimb te alegi cu apa la plamani! Diferenta dintre o tigare electonica cu nicotina si una fara e foarte mica...sunt la fel de daunatoare ambele. Sper ca te-am ajutat!