| anonim_4396 a întrebat:

Imi apare o umflatura langa penis apare si dispare uneori e dureros alte ori nu, ce poate insemna?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Inseamna ca trebuie sa va duceti la urolog cand aveti umflatura. Poate fi un ganglion inflamat, o leziune de sifilis sau un varicocel. Neaparat la urolog, baieti!

3 răspunsuri:
| alexzender a răspuns:

Si mie mi-a aparut de 2 oristraight face da habar n-am ce estraight face

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu am aceeasi problema. Mi-a aparut pe penis o "Buba" care seamana cu o piscatura de tantar care s-a umflat. Nu doare deloc, si oodata a sangerat. Acum nu mai e asa umflata. M-ati putea ajuta si pe mine? Mersi mult!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si prietenul meu are. va rog mult imi puteti da mai multe informatii? el a crezut ca este un cos sub piele pentru ca l a stors si a iesit ca un fel de puroi.nu l mai deranjeaza dar a ramas un ganglion mic.va rog din suflet spuneti mi mai multeinformatii