| anonim_4396 a întrebat:

Imi apare o umflatura langa penis apare si dispare uneori e dureros alte ori nu, ce poate fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| otypa a răspuns:

Nu stiu ce poate fi dar dupa parerea mea m-as duce de urgenta la medic sa nu mi se agreveze mai rau situatia.

2 răspunsuri:
assiris
| assiris a răspuns:

Depinde. In medic poate spune mai sigur si acela daca te examineaza altfel... prin corespondenta nu prea se pune un diagnostic sigur.

| andreutz a răspuns:

Eu zic ca nu e joaca cu subiectul asta. oricat de rusinos ar parea, mai bine vizitezi un medic...aici primesti doar sfaturi, dar nu te poti baza 100% pe ele...