| Rappaman a întrebat:

Imi curge puroi in penis ce as putea face?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| seby005 a răspuns:

Sal. mergi la un medic urolog sau la dermato-venerice poate fi o infectie a tractului urinar sau mai rau o boala venerica posibil sculament sanatate pa

| AidaAmaranta a răspuns:

In penis, sau din penis? laughing

Meri si tu la medic straight face

| agentulagent a răspuns:

Mergi la un medic cat de urgent poti, altfel e de rau.

| Lipsa47 a răspuns:

Spital radpid sa ...pericol sa-l pirezi.