| gfdessjtyrd76 a întrebat:

Imi poate da cineva o lucrare de licenta medicina(ulcerul, apendicita, etc...)mulumesc funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| LadyZuza a răspuns:

Licenta e o munca, ai nevoie pune osul la treaba!

| LuluGa a răspuns:

Astia fac cele mai bune lucrari de licenta la medicina
https://www.promovat.eu/
Nu strica sa arunci o privire chiar daca nu cumperi de la ei