| anonim_4396 a întrebat:

Imi poate spune cineva ce culoare au ochii mei? Dintre amber, hazel sau maro?

https://drive.google.com/file/d/0B7T7w9WyDMb2SDEwbFdQTHp GRDQ/view

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| CuriousStuff a răspuns:

Din poza par caprui/maro.

3 răspunsuri:
| CuriousStuff a răspuns:

Nu e bun linkul pe care l-ai pus, diferenta dintre hazel si maro este ca hazel la lumina are si nuante de verde. Cred ca-ti poti da si singur seama. Insa daca spui cuiva habar nu o sa aiba ce culoare e aia hazel, asa ca mai bine nu te complici si zici direct caprui sau caprui cu verde.

| StefanAlex02 a răspuns:

Scuze, am pus link-ul gresit. Acesta de mai jos e:

https://drive.google.com/open?id=0B7T7w9WyDMb2SDEwbFdQTHpGRDQ