| mistap a întrebat:

Imi puteti da va rog niste site-uri cu exercitii eficiente pentru marirea sanilor? Dar va rog mult, vreau exercitii care sa functioneste! Fundaaa:*

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| shark93 a răspuns:

Uite aici le-a folosit si iubita mea iar acum se var reale progrese : Sper sa te ajute : http://healthy.kudika.ro/......nilor.html

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista exercitii de marirea sanitlor! L.O.L. straight face

| Trynda a răspuns:

De fapt nu exista asa ceva. Dezvoltarea sanilor difera de la femeie la femeie. Nutritia e un factor stiu eu thinking Daca spun prostii imi pare rau dar numai atat stiu eu. Daca te-a ajutat cu ceva ma bucur.

| LeBronJames6 a răspuns:

Functioneste? Serios?