| Crysstynaa_1272 a întrebat:

Heyy ma puteti ajuta cu niste exercitii pentru marirea sanilor?:SwinkingFunda cel mai bun raspunss

Răspuns Câştigător
| katy a răspuns:

Cu gantere tii coatele semindoite si duci mainile in spate si in fata sau la sala de fitness cu bara fara greutati sau cel mult 2 kg sa aiba greutatile si au si aparat pentru muschii pectorali cu care executi aceeasi miscare pe care ti-am spus-o eu cu ganterele. daca nu ai gantere poti folosi sticle de apa sau sticle umplute cu nisip sau pietre

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu exercitii, dar am auzit ca daca mananci mult porumb iti cresc.