| FlorinaRuby a întrebat:

Bunahappy Imi dati si mie va rog frumos niste exercitii eficiente pentru marirea sanilor? Dar sa nu fie nevoie de greutati, si nu flotari. FUNDA:*

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| DaReZon a răspuns:

Aici sunt niste exercitii care iti sunt de ajutor: http://healthy.kudika.ro/......nilor.html
Regards, Woozie_Triade@yahoo.com

| Xennofull a răspuns:

Ai putea sa porti un sutien cu 2, 3 numere mai mici.Si in timp vor arata mult mai frumosiwinking.

| RazzyFUnik a răspuns:

Masajul ar fi singura solutie tongue

| m1xa3la a răspuns:

Florina singurul lucru benefic ar fi sa renunti la sutienul cu burete cel putin 3 luni. in schimb poarta bustiere sau sutiene fara burete, si masajul 1-2 ori pe zi. fiecare ne dezvoltam diferit asa ca bafta.:*

| EliXirR a răspuns:

Masaj des, macar o data pe zi. Daca vrei pe cineva sa te ajute, ma ofer eu voluntar big grin. Funda?