| Roelly202 a întrebat:

Imi puteti recomanda niste alimente pentru conditie fizica?
Nu sunt gras, sunt cam slabut dar as vrea sa rezist mai mult ca ma ia des durerea in partea stanga dupa o alergare foarte mare.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| inaltcabradulprostcagardu a răspuns:

Te doare splina de la efort. nu e vorba de ce mananaci sau tipul de corp pe care il ai. trebuie sa te atrenezi mai des ca sa nu te mai doara. spor!