| anonim_4396 a întrebat:

Ce îmi puteți recomanda pentru părul gras?

4 răspunsuri:
| SabinaRsT a răspuns:

Dove ese un sampon foarte bun, insa nu stiu daca si pentru tine, un dermatolog este cel mai in masura sa-ti recomande samponul portivit tie. Dupa ce te speli pe cap sa-ti clatesti parul cu ceai de musetel, este foarte bun.
Sper ca te-am ajutat.

| iusy98 a răspuns:

Cura de slabire!

| Lollipoop a răspuns:

Bună! Sfatul meu este să mergi la farmacie, acolo ți se vor recomanda niște produse mai bune decât din alte magazine. Apoi spală-ți părul de 2 ori pe săptămână (miercuri și duminică, eu așa fac și se menține) O zi bună îți doresc!