| anonim_4396 a întrebat:

Rezist sa muncesc ca salahor prin constructii, dacă n-am condiție fizica sunt slab, nu prea învățat cu greul.

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Mai bine decat stana cu oi asa supravietuiesti de pe o zi pe alta si poate iti raman ceva bani sa dai la buci

| darrio2007 a răspuns:

Bravo! Ma bucur pentru tine. Este o intrebare sau o constatare?

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Vei avea câteva zile, poate o săptămână de adaptare. Dacă nu reziști, vei afla tu însuți. Dar dacă te vede angajatotul că nu ești potrivit din punct de vedere fizic, nu ajungi acolo.

| SilentRain a răspuns:

Dacă ai ambiție, te adaptezi, daca nu o sa renunț după prima febra musculară

| DarthNiger a răspuns:

Era o intrebare?