| fireangelica a întrebat:

Buna!
Imi puteti recomanda ceva solutii pentru par gras?
Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Buna! uite ce am facut eu, folosesc masca de galbenus+ulei masline si nu mai am probleme..eram disperata, la 2 zile trebuia sa imi spal parul, acum sunt mult mai linistita.
O seara bunahappy

| PanicInThePentagram a răspuns (pentru caramela):

Cum iti aplici masca?

| caramela a răspuns (pentru PanicInThePentagram):

Fac o maioneza din 2 galbenusuri(pentru ca am parul lung) si il frec cu ulei de masline, apoi dau pe lungimea firului de par si stau acoperita cu ceolofan 3-4 ore apoi ma spal normal.

4 răspunsuri:
| MadalinaMamasita a răspuns:

Iti recomand samponul si balsamul pentru par gras de la oriflame cu extracte din urzică şi lămâie Nature Secrets sper ca te-am ajutat funda happy