| RazzyFUnik a întrebat:

Imi puteti recomanda un cabinet stomatologic(sau link) din sectorul 4 cu preturi accesibile, la care ati fost si sunteti multumiti de serviciile oferite? multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| cherrybomb a răspuns:

Http://www.paginiaurii.ro/......BASI1.html asta este:X

5 răspunsuri:
| cherrybomb a răspuns:

Visa vi de Citty mall in blocuri este un cabinet. sunt foarte bune preturile, iar dentistul de acolo lucreaza super bine. eu acolo merg de cate ori am o problema.

| RazzyFUnik explică (pentru cherrybomb):

Acesta : http://www.paginiaurii.ro/......BASI1.html sau acesta : http://www.paginiaurii.ro/......1FREE.html
Daca nu sunt acestea, atunci te rog sa imi dai un detaliu care sa ma ajute sa il gasesc. Multumesc

| cherrybomb a răspuns:

Te anunt diseara ca nu-s tiu exact care este si sa o intreb pe mama sa fiu sigura ca nu imi dau asa seama dp nr la blog.

| RazzyFUnik explică (pentru cherrybomb):

Ok multumesc mult :*

| Gavrilescu_Alex_1980 a răspuns:

Va recomand un cabinet stomatologic unde veti gasi medici specialisti care cu siguranta va vor rezolva problema. Cabinetul e situat in sectorul 4, in zona Parcului Carol. Gasiti datele de contact pe site.
www.smiledentalspa.ro