| KirigayaKirito a întrebat:

Imi puteti spune cate ceva despre boala mintala OLIGEMIE? Pentru ca pe internet nu gasesc decat in alte limbi.Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| KirigayaKirito explică:

Sau era OLIGAMIE, nu imi amintesc sigur.

| NesScaFe a răspuns:

Lol ai boala asta sau are vreun pr ca altfel nu inteleg dc

| Unicucebeea a răspuns (pentru NesScaFe):

Mai,nu mai dati raspunsuri din astea, daca nu sti raspunsul fix nu va bagati, poate a intrebat ca a auzit de ea sau are cineva boala asta sau asa dar pe cuvant ca deja sunt 70% raspunsuri fara sens, ce iti pasa tie pentru ce a intrebat, da-i doar ce vrea sa afle si puncy!

| NesScaFe a răspuns (pentru Unicucebeea):

Daca te intereseaza este o boala care afecteaza creierul un fel de tumoarewinking

| KirigayaKirito explică (pentru NesScaFe):

De fapt am mers la doctor si este cauzata din cauza traumelor din copilarie, pur si simplu persoana este inchisa in ea, vorbeste mai ciudat si este putin mai departe de realitate.Si nu, nu o am eu dar un prieten de al meu da si ma ingrijoreaza.PS:daca nu stiti raspunsul, mai bine nu il dati.Insa dau vot la toti daca v-ati tot chinuit sa raspundetiwinking

| LMAO a răspuns:

E o deficienta de sange sau ti se blocheaza sangele cred ca e cauzata de plante sau legume