| anonim_4396 a întrebat:

Imi puteti spune cate ceva despre chisturile acneiforme?

Multumesc:*

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| LalLyBoOmD a răspuns:

Nu se vindeca niciodata complet, se irita repede, daca zgarii iti faci rani repede, nu se pot trata, trec de la sine, dar nu complet, in ceva ani! Funda?