| anonim_4396 a întrebat:

Îmi puteți spune de ce îmi tremură mâna când o las încordată?
P.S.Am făcut un skanderberg cu un băiat și după ce m-a dat mă durea tare mâna,simțeam ca o aveam ruptă, deşi nu o avem...Îmi puteți spune ce problemă am și cum pot să o remediez?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| alex495 a răspuns:

Iti tremura ca muschii aia nu erau incalziti. E ok ai facut febra musculara. In maxim o sapt o sa ti treaca

Răspuns utilizator avertizat