| TbW a întrebat:

Îmi puteți spune o dietă la mâncare pentru a slăbi.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Iote a răspuns:

Fara grasimi si dulciuri, orice dar in cantitati mici. Sa nu te saturi niciodata.

| AndreeaDinu255 a răspuns:

Buna,ideea e sa nu mai mănânci parajit fără dulciuri, doar apa, si fara pâine și sa mânanci la ore fixe si sport altfel nu reușești să faci nimic