| Porttocalaaa a întrebat:

Hey TPU,ce imi puteti spune despre dieta DUKAN? Cat as putea slabi cu ea? Pe ce perioada de timp? etc. (As dori si pareri din experiente personale, nu doar link-uri) Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Nu te lua dupa toate porcariile de diete!
Mergi mai bine pe o alimentatie saraca in calorii si practica sport zilnic.
Te pup!

| sebipopescu1 a răspuns:

Stiu pe cineva la care chiar a functionat, dar facea si sport in acest timp. Trebuie sa te tii strict de dieta fara nimic in plus