| Anonim_9586 a întrebat:

Imi puteti spune un regim de slabit, macar sa ajung pana la 47 de kg

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
miruna-apostol
| miruna-apostol a răspuns:

Am postat un raspuns aici: http://www.tpu.ro/......-si-64-kg/
Sper sa-ti fie de folos.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cura cu orez... 1kg...si il arunci pe podeaua din bucatarie si apoi il pui in punga bob cu bob