| Anonim_9586 a întrebat:

Imi puteti spune un regim de slabit, macar sa slabesc pana la 47 de kg?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| dicteles a răspuns:

Luni:Salata verde, 1/2mere si paine neagra 1/2kg. apa minerala(naturala)
Marti:O salata de rosii 1/2kg.de fructe 2/3feli paine neagra 2kg. apa minerala(naturala)
miercuri:Alergi 1/2ore, 4 feli paine neagra salata de castraveti 1 mar verde
joi:alergi 1/2/3feli paine neagra cartofi fierti 1/2castraveti goi
vineri:alergi3feli paine neagra 2cartofi fierti 1 castravete cu sare
sambata:Alergi cartofi fierti alergi salata alergi paine neagra
duminica:alergi dovlecei prajiti alergi paine neagra alergi salata de rosii

3 răspunsuri:
| ina a răspuns:

Cati ani ai? Asta e foarte important cand vrei sa slabesti. Si nici macar nu ne-ai spus cate kilograme ai acum. Mananca fructe, legume crude, bea multa apa plata (pune si suc de lamaie in ea, te ajuta sa elimini - fara zahar) si, cel mai important, fa sport.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tine un regim fara grasimi. ziua mananci ceva usor, iar seara mananci normal, dar nu mult.eu am slabit...si dc fumezi e mult mai bine, dc nu mesteci gume...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna Larisa, vroiam sa_ti spun ca am 28 de ani si 1, 48 m inaltime, multumesc pentru sfaturile pe care mi le-ai dat o sa le pun in aplicare, acum am ajuns la 47 de kg dar as vrea sa mai slabesc 2 kg si dupa aia sa caut un regim ca sa ma pot mentine la greutatea care mi-a doresc. Inca o data multumesc si o zi buna