| SSweetAAngel a întrebat:

Imi puteti, va rog spune ce as putea sa am... mi-a intarziat menstruatia 12 zile iar acest lucru nu mi s-a mai intamplat pana acum, de obicei o am regulata, mi-a mai intarziat mai demult dar nu atat de mult. Mentionez ca am 16 ani si sunt virgina, vorbesc cat se poate de serios, ce as putea sa am, sunt foarte ingrijorata.Multumesc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Elly_8212 a răspuns:

Nu este nimic.depinde de cat tipm ai ciclu. Asa se intampla la toate fetelewinking Sunt niste reguli nescrise... bucura`te ca esti fatawinkinghappy

3 răspunsuri:
| dentartes a răspuns:

Stai linistita, am fost in aceeasi situatie si medicul mi-a zis ca e din cauza stresului. o sa-ti vina

| mihaitza96_6760 a răspuns:

Eu te-as sfatuii sa mergi la un consult! vb serios aceste probleme se pot agrava!

| reginutza a răspuns:

Pai in cazul in care esti virgina eu cred ca nu e bine daca nu ti-a venit menstruatia si cred ca ar trebui sa te duci la un medic ceva sau sa vb cu mama ta happy