| liviunm a întrebat:

Imi recomanda si mie cineva creatina pentru masa musculara

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Nu..Anumite proteine da.

| Evolution a răspuns:

Poti incerca sa iei de pe pronutrition sau redis.
Si nu uita ca trebuie sa respecti si mesele principale ale zilei + sa ai o alimentatie sanatoasa.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Creatină Monohidrata, Creatina AKG, pronutrition, Mypre™, Capsule de Creatina cu eliberare intarziata, Creatina Monohidrata Elite- Gama "Informed Sport".