| bianca37 a întrebat:

Imi tot curge ceva alb de jos. Stiu ca scurgerile vaginale sunt normale pentru ca se curata vaginul dar acest ceva alb are un miros neplacut si e ceva asa mai branzos. Va rog imi puteti spune ce e?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Posibil candidoza, posibil alta infectie.
Mergi al ginecolog pentru investigarea secretiei vaginale.

Tratamentul trebuie facut concomitent cu baiatul, ca va contaminati unul pe celalat, iar sexul este interzis pana la vindecarea completa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa mergi la.medic

| Robert2526 a răspuns:

O infectie, cel mai probabil candidoza. Ai luat antibiotic recent?

| FlocLocotenent a răspuns:

Spala te fa la fofoloanca